KTO SME?

Aký je náš príbeh?

- KULTÚRNE CHARITATÍVNE CENTRUM VERIANTE -

Chceme podporovať talentovaných ľudí od detí v predškolskom veku až po seniorov. Cieľom je organizovať spoločenské, kultúrne, športové a vzdelávacie podujatia a yádavať publikácie, zvukové a obrazové nosiče,či organizácia spoločensko prospešných kampaní. či. osvetových projektov. 

Podpora talentov v realite bude znamenať priamu spoluprácu s profesionálnymi umelcami, športovcami a odborníkmi, ktorí poskytnú svoj čas a vedomosti priamo výukou - odovzdaním skúsenosti-  zdarma. Potrebné vybavenia zabezpečí VERIANTE, ako napríklad športová výzbroj, umelecké potreby, či organizácia podujatia, na ktorom sa odprezentuje talnet, čo treba rozvijať. 

Sme spojení z alianciou NIE RAKOVINE, pre ktorú organizujeme podporné aktivity na zviditeľnenie ich záslužnej práce a tak pomáhame aj pacientom a ľudom, ktorým zdravie až tak neslúži. 

Zamieravame sa však aj na zvieratká a pomoc im a ich majiteľom. V dnešnej dobre sú viac a viac bezbranné a často sa dostanú do nepsrávnych rúk, čo vieme vyriešit tak, aby sa zvieratko necítilo zle. V tomto nás podporuje aj známa Slovenka Elena Vacvalová.

 V neposlednej miere podporujeme aj svet gastronómie, hoteliérstva a turizmu, kde máme pripravené projekty, vďaka ktorým umožníme rozlet Slovenským gastronómom a nadšencom hoteliérstva a turizmu. Záštitu nad touto oblasťou prijala uznáváná gastrońomka Vierka Dudášova

Viktor Václav - producent a bývalý moderátor v TV a rádiách, úspešny marketingový, eventový a filmový producent, žijúci v Nemecku na Cypre a na Slovensku je prezidentom kultúrneho centra Veriante. V súčastnosti všetky svoje aktivity smeruje na charitívne projekty, vďaka ktorým vznikla kampaň pre Alianciu NIE RAKOVINE. Projekty, ktoré pripravuje sú spojene s vydaním nového albumu Mateja Vaníka ODKIAĽ A KAM, a projekt na pomoc zvieratkám a ich majitelom medzinárodnou anketou Psí čin roka ako aj pripravovaná výstava fotografií Desany Dudášovej. Jedným z projektov je aj celonárdný projekt na podporu gastronómie, hoteliérstva a turizmu pripravoný s časopisom GASTRO.  


Desana Dudášová - ikona Slovenskej fotografie je autorkou neposčetného množstva fotografií uverejňovaných po celom svete. Jej profesionálna 35 ročná kariéra je znakom lásky k jej povolaniu. Spolupracuje s poprednými časopismi a autormi kníh, s osobnosťami nielen Slovenského spoločenkého, kultúrneho života, ale aj odbornej sféry. Je dvornou fotografkou časopisu gastro, ktroý patrí jej mame - uznávanej odborníćke na módu a gastronómiu pani Vierke Dudášovej. Okrem iného je milovníčkou zvierat, čoho dôkazom je aj pes MIA - zachráneny psík z útulku. Svojimi aktivitami prispieva na chod kultúrneho centra a tak pomáha rozvíjať talenty hlavne vo svojej oblasti, ktorou je fotografia.

Desana Dudášová - fotografka
Desana Dudášová - fotografka
Matej Vanílk - spevák
Matej Vanílk - spevák

Matej Vaník - spevák popoperného tria LA GIOIA je zároveň aj autorom textov a skladateľom hudby. Jeho profesionálna kariéra je spojená z účinkovaním v SND, kde pôsobil niekoľko rokov. V súčasnosti je aktívnym spevákom aj v sólovom prevedení. Ako interpret sa zaraďuje do hudobného žánru pop-opera. Všetky jeho sólové aktivity sú charitívného významu a svojou prácou prispieva na chod kultúrneho charitatívneho centra VERIANTE. Pre alianciu NIE RAKOVINE naspieval krásnu vianočnú koledu Daj boh šťastia a naspieval pieseň ku kampani celoslovenského národného onkologického skrínigu Šálka kávy, ktorej text vytvorila známa Slovenská herečka, autorka, spisovateľka, moderátorka a aktivistka za boj proti rakovine Dr. Bibiana Ondrejková .