ANTIVÍRUSOVÁ ŽUVAČKA

Žuvačka Covidgum, ktorá obsahuje antiseptické zložky a znižuje vírusový náboj o viac ako 90 % po 15 min. žuvania až na 2 hodiny.

CovidGum je antiseptická žuvačka s overenym efektom proti Covid19. Certifikovaný medicínsky vyrobok COVIDGUM obsahuje prírodné zložky ako sú esenciálne oleje v bio kvalite z potravinárskeho sektora. Antivírusový účinok týchto zložiek už bol preukázaný in vitro a bol zdokumentovaný v mnohých vedeckých publikáciách.
9,90 €
 • Registrovaná ako medizínsky produkt v Nemecku s certifikátom pre celú EÚ
 • Silný proti mutáciám Covid-19 +
 • Príjemná chuť

Žuvajte 1-2 žuvačky 15 minút, po ktorých nastáva hlavný ochranný účinok. Ochranný účinok trvá cca 2 hodiny. Aplikáciu je možné niekoľkokrát opakovať.

Aplikácia:

 1. Vložte 1-2 COVIDGUM do úst
 2. Stačí žuť a užívať si
 3. COVIDGUM neprehĺtajte
 4. Po žuvaní zlikvidujte spôsobom šetrným k životnému prostrediu
 5. Pre obnovený antivírusový účinok užite nový COVIDGUM

Maximálna denná spotreba

 • 6-10 rokov 2 kusy
 • 11-14 rokov 3 kusy
 • 15-17 rokov 4 kusy
 • od 18 rokov 6 kusov

OBMEDZENIA APLIKÁCIE:
Nevhodné pre deti do 6 rokov. Neužívajte, ak je o vás známe, že ste precitlivení na niektorú zo zložiek. Tehotenstvo a dojčenie: Nie sú známe žiadne známky škodlivých účinkov zložiek. Obsahuje sladidlá: pri
nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 30 °C.

Nemecký lekár vymyslel žuvačku, ktorá človeka ochráni pred koronavírusom.

Hoci len na dve hodiny.

Kto bude žuvačku žuť 15 minút, bude chránený pred covidom celé dve hodiny.

Možno vám to príde málo. Lekár, ktorý žuvačku vymyslel, ale tvrdí, že je to praktické. Žuvačku si dáte napríklad pred koncertom či rodinnou oslavou a údajne vás spoľahlivo ochráni pred nákazou.

COVIDGUM je zložený z prírodných, antivírusových zložiek, ktoré inaktivujú špecifické obalené vírusy v ústach a hrdle a tým výrazne znižujú riziko infekcie.

Certifikovaný medicínsky produkt COVIDGUM obsahuje prírodné zložky ako sú esenciálne oleje v bio kvalite z potravinárskeho sektora . Antivírusový účinok týchto zložiek už bol preukázaný in vitro a bol zdokumentovaný v mnohých vedeckých publikáciách.

Laboratórne údaje ukazujú, že špecifické obalené vírusy prítomné v COVIDGUM sú inaktivované a výrazne redukované látkami obsiahnutými v COVIDGUM . V sérii prípadov pokusov o uzdravenie s infikovanými pacientmi v akreditovanej nemeckej výskumnej inštitúcii bol vydychovaný vzduch pred a po 15-minútovom žuvaní COVIDGUM vyšetrený za kontrolovaných podmienok počas troch hodín s ohľadom na vírusovú záťaž.

U všetkých pacientov sa vírusová záťaž po použití COVIDGUM veľmi významne znížila s aspoň jednou hodinou účinku a poklesom vírusovej záťaže o viac ako 90 % . U polovice pacientov sa už v rôznych časoch po žuvaní nezistila žiadna vírusová záťaž.

Pokles vírusovej nálože vo vydychovanom vzduchu trvala asi dve hodiny. Inaktiváciou a likvidáciou vírusov možno výrazne znížiť riziko prenosu infekcií, ktoré sa do ovzdušia uvoľňujú kvapôčkami pri hovorení, kašli, smiechu či spievaní.

COVIDGUM je doplnkovým opatrením na sledovanie dobre známych hygienických opatrení a môže pomôcť obmedziť šírenie infekcie prostredníctvom aerosólov.

Zloženie: Éterické oleje (mäta pieporná, škorica, citrón), zázvorový extrakt, kvercetín, zinok, ženšen, vitamín D3, sukralóza, spermidín (extrakt z pšeničných klíčkov), xylitol, liečivá guma