TV KULTÚRA:SK

TV KULTÚRA

Prvá ČESKO-SLOVENSKÁ KULTÚRNA televízia

venovaná KULTÚRE.

Ojedinelý a chýbajúci projekt svojho druhu na mediálnom trhu venovaný výlučne

KULTÚRE

Kultúre prejavu

Kultúre slova

Klutúre života

KULTÚRE - UMENIU - KRÁSE

---krásne je všetko, čo bolo vytvorené z láskou---

Tento rpojekt už žije dlhšiu dobu ako myšlienka, ktorá čaká na svoje zrealizovanie.

Ako zvykom už býva - projekty takéhoto druhu nepodporuje ani štát a ani sponzori a preto jeho realizácia je odkázaná na rôzne charitativne aktivity, vďaka ktorým bude možné tento projekt priviesť do reálneho života.

Novovzniknutá aplikácia RULL , ktorá naberá na svojej sile a v budúcnosti bude jednou z mála fungujúcich platforiem na internete - založená na skutoťnej realite premietanej do virtuálneho sveta a jej tvorcovia , sa rozhodli podporiť vznik TVKULÚRA a venovali kultúrnemu centru VERIANTE 1 bitcoin ako počatný vklad.

VERIANTE - kultúrne charitívne centrum sa rozhodlo venovať tento bitcoin ako výhernú cenu do zbierky spojenej so súťažou.

Každý kto akýmkoľvek spôsobom prispeje do tejto zbierky bude automaticky zaradený do žrebovania o 1 BITCOIN, ktorého cena je stále pohyblivá a prognózy hovoria, že tento rok bude mať hodnota bitcoinu stúpajúcu tendenciu.

Do tejto zbierky je mozné zapojiť sa rôznymi spôsobmi ako sms, bankový prevod či poštová poukážka. Jeden z týchto sôsobov účasti ne tejto charitatívnej zbierke je však výnimočný, doteraz nevídaný avšak zumal byť veľmi trendovým...

Prostredníctvom aplikácie RULL , založenej na realite s možnosťou nového spôsobu extincie na internete a prvou kryptomenovou peňženkou či prvou možnostou zarobiť si úplne novým sposobom z bunúcnosti - buďe mať podprovateľ myšlienky vzniku novej televíze TV KULTÚRA možnosť prispieť prostredníctvom aplikácie RULL, ktorá Vás uvedie do sveta budúcnosti- ale už aj súčasnotsi a to včaka kryptomenovej platforme , ktorú už po jej krátkom spustení využíva čoraz viac a viac firiem či modných značiek ale aj bežných ľudí, čo už teraz vedia o čom je budúsnosť a že doterajší systém v ktorom žijú , ich obmedzuje a to hlavne po finančnej stránke- a tak sa stali jeho otrokmi.

TV KULTÚRA bude patrit vsetkým Rytmusovi CIganskym diablom Mirovi Dvorskému ci detom z mateskej skolky , seniormom z domova seniorov ci pacientom v nemocniciach alebo bacovi Tory strúha sosky poprip práci....

Vsetkým Tory s láskou vytvorili nieco- cí chú potesit svoje okolie alea j celý svet.

Tv kultúra bude zlucovat všetko s nou spojené a to je jedno ci sa to odohrá v nádhernej sale slovenskej filharmonie alebo na rodicovskej besiedke v dedinke o ktorej ani neviem ze existuje....

Tv kultura bude rozdávať krásu radost umenie a lasku ale aj bude ucot svojich dovákov kulturnemu prejavu spisovnej reci a zdvorilemu vyjadrovaniu sa .

TV KULTURA

Bude svpjim sposobom ucebnou ako zit kulturne krasne, tvorivo a spokojne . Zit tak aby kazdý mohol povedat že patrí do spoločnosti kde ucta a pokora znamenaju viac ako hodnoty sucasnej konzumnej spoločnosti kde sa za kultúru povazuju zu aj vesi a situácie- ktorá by sme este pred par rokmi odsudili a zaradili medzi nekluturu....