— KULTÚRA -  ŠPORT  -  UMENIE - VZDELÁVANIE - OSVETA —

Matej Vaník spevák popoperného tria LA GIOIA  je zároveň aj autorom textov a skladateľom hudby. Jeho profesionálna kariéra je spojená z účinkovaním v SND, kde pôsobil niekoľko rokov. V súčasnosti je aktívnym spevákom aj v sólovom prevedení. Ako interpret sa zaraďuje do hudobného žánru popopera. Všetky jeho sólové aktivity sú charitívneho významu a svojou prácou prispieva na chod kultúrneho charitatívneho centra VERIANTE. Pre alianziu  NIE RAKOVINE naspieval krásnu vianočnú koledu Daj boh šťastia a naspieval pieseň ku kampani celoslovenského národného onkologického skrínigu Šálka kávy, ktorej text vytvorila známa Slovenská herečka, autorka, spisovateľka, moderátorka a aktivistka za boj proti rakovine Dr. Bibiana Ondrejková . 
Desana Dudášová -  ikona Slovenskej fotografie je autorkou neposčetného množstva fotografií uverejňovaných po celom svete. Jej profesionálna 35 ročná kariéra je znakom lásky k jej povolaniu. Spolupracuje s poprednými časopismi a autormi kníh, ale aj s osobnosťami nielen Slovenského spoločenkého, kultúrneho života,  ale aj odbornej sféry. Je dvornou fotografkou časopisu gastro, ktroý patrí jej mame - uznávanej odborníćke na módu  a gastronómiu pani Vierke Dudášovej. Okrem iného je milovníčkou zvierat, čoho dôkazom je aj pes MIA -  zachráneny psík z útulku.  Svojimi aktivitami prispieva na chod kultúrneho centra a tak pomáha rozvíjať talenty hlavne  vo svojej oblasti, ktorou je fotografia. 

Viktor Václav - producent a bývaly moderátor  v TV a rádiách, úspešny marketingový, eventový a filmovy producent žijúci v Nemecku na Cypre a na SLovensku je prezidentom kultúrneho centra Veriante. V súčastnosti všetky svoje aktivity smeruje na charitívne projekty, vďaka ktorým vznikla kampaň pre Alianziu NIE RAKOVINE. Projekty, ktoré pripravuje sú spojene s vydaním nového albumu Mateja Vaníka ODKIAĽ A KAM, a projekt na pomoc zvieratkám a ich majitelom medzinárodnou anketou Psí čin roka ako aj pripravovaná výstava fotografií Desany Dudášovej. Jedným z projektov je aj celonárdný projekt na podporu gastronómie, hoteliérstva a turizmu pripravoný s časopisom GASTRO. 

 

— PODPORTE NÁS —

BUĎTE AJ VY VERIANTE

Číslo účtu - IBAN : SK34 0900 0000 0051 5940 51 41  , BIC : GIBASKBX - Slovenská sporiteľňa